Tortuga Pirate Island Water Park'da Macera Dolu Eglence

Kuşadası sahil sitelerinde, SunConnect Atlantique Holiday Club bünyesinde bulunan Tortuga Pirate Island water park maceraya durmaksızın devam ediyor.

Tortuga Water Park

Tortuga Pirate Island Water Park'da Macera Dolu Eglence

Tortuga Water Park

Kuşadası sahil sitelerinde, SunConnect Atlantique Holiday Club bünyesinde bulunan Tortuga Pirate Island water park maceraya durmaksızın devam ediyor. Bitmeyen aktiviteler, yağmur dansı, oryantal, zumba, yarışmalar ve animasyonlarla hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlencenin suyunu çıkarabilecekleri bir gün yaşatıyor.

 Kaliteli eğlencenin yanı sıra Tortuga, TSSF belgeli cankurtaran kadrosu ile su güvenliğini de en üst düzeyde tutuyor. Ayrıca tesis içinde bulunan restoranlar birbirinden lezzetli ve hijyenik yiyecek- içecek seçenekleriyle ön plana çıkıyor. 

Ege Bölgesi’ nin ilk korsan adası temalı su parkı olan Tortuga, isteyen misafirlerine dingin, sakin bir tatil günü fırsatı sunarken, adrenalin sınırlarını zorlayan bölgenin ilk ve tek wipe- out havuzu ve çılgın kaydırakları ile doyasıya eğlendiriyor. Ayrıca gene bölgenin en büyük çocuk kulübünü bünyesinde bulunduran su parkı çocuklu aileler için de ideal. Tüm gün devam eden survivor tadında wipe-out yarışmaları zorlu, bir o kadar da zevkli parkurları ile Tortuga’ nın en gözde alanları arasında ilk sırada. Üstelik tüm sezon yararlanabilmeniz için 199 TL’ den başlayan üyelik fiyatları ile korsan adası Tortuga sizleri bekliyor. Korsan adasına giriş fiyatları yetişkinler için 50 TL, 4-12 yaş arası çocuklar için 25 TL, 0-4 yaş arası ise ücretsiz.

Gittiğiniz yerin Tortuga olduğundan emin olmadan eğlenceye başlamayın!

Paylaş